O mnie

Nazywam się Magdalena Gabrysiak. Jestem certyfikowaną księgową z piętnastoletnim stażem pracy w księgowości.

Moje biuro rachunkowe Profit powstało w 2018 roku z myślą o kompleksowej obsłudze firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie Sieradza i okolic. Firma mieści się w Sieradzu przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej 44/3.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 41535/2010. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w organizowanych szkoleniach, chociażby przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Przekazane do nas dane i informacje są bezpieczne – działamy na podstawie RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Współpraca z nami i stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie.